saray-png-min

هلدینگ املاک سارای

خدمات و درباره ما

درباره‌ هلدینگ‌ سارای

آسان نمودن شرایط خرید خانه برای شما کمک به سیاست های محرومیت زدایی کشور در حوزه مسکن طراحی ، ساخت و اجرای پروژه های ویژه ؛ با کیفیت و مصالح خاص ایجاد برند خوشنام در راستای حفظ آرامش فکری و منافع مشتریان و خریداران به کارگیری راه کارها و روش های جدید در امور اجرایی مربوط به طرح های عمرانی و ساختمانی تامین آسایش مشتریان و آرامش سرمایه گذاران با بهره گیری از سرمایه های یاری ، معنوی و انسانی

خدمات ما

مشارکت در ساخت

خرید و فروش

رهن و اجاره

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت عموما سنگین ترین ، پیچیده ترین و حساس ترین خدمات از سوی یک گروه مشاور در حوضه املاک است که به لطف خدا ، تلاش مشاوران و حسن نیت سازنده ما ، تجربه بزرگی در این حوضه را کسب نموده است.
آشنایی با بزرگ ترین و برترین سازنده های کل کشور و ارتباط موثر با صاحبان ملک چه به صورت حقوقی و حقیقی منجر به ساخت پروژه های مسکونی بی نظیری در سطح تهران شده است.
با توجه به این که مشارکت در ساخت ، باعث نزدیکی عوامل تولید مسکن و هم‌افزایی توان تولید مسکن می‌شود اما در قرارداد های مشارکت در ساخت ، موارد بسیار مهمی باید مد نظر قرار گیرد.

خرید و فروش

خرید و فروش املاک شامل یکی از پر ریسک ترین رخداد های مالی در طی زندگی یک فرد و یا خانواده می‌باشد.
هزینه بسیار سنگینی که شاید حاصل تلاش عمری از یک فرد و یا خانواده می‌باشد که میتواند با کوچکترین اشتباه در امور املاک خسارات جبران ناپذیری به بار بیاورد ، لذا دست‌یابی به یک فایل گسترده املاک در این حوضه امری بسیار خطیر و حائز اهمیت است ، هرچه تعداد و گزینه های پیشنهادی (فایل) بیشتر باشد ، احتمال یک انتخاب درست و صحیح بیشتر می‌شود.
لذا تیم مجرب ما تلاش می‌کند با گسترده کردن دامنه فعالیت خود ، بیشترین ارائه دهنده فایل به متقاضیان خود برای بهترین انتخاب را هموار کند.

رهن و اجاره

هزینه های سرسام آور ملک در کشور باعث شده که بسیاری از افراد جهت برآورده کردن نیازهای ملکی خود اقدام به رهن یا اجاره ملک مورد نظر داشته باشند.

علاوه بر قیمت های سرسام آور گزینه های سرمایه گذاری و نیز عدم اطمینان از آینده درآمدی ، کاری ، محل کار ، تحصیل و …

باعث شد گزینه رهن و اجاره گزینه کم ریسک تری برای خیلی ها شده باشد.

در این حوضه هزینه بسیار کمتری اعمال می‌‌شود ؛ اما انتخاب درست می‌تواند از هزینه های بسیاری جلوگیری کند.

امتیاز خود را وارد کنید!