saray-png-min

هلدینگ املاک سارای

معرفی سازنده‌ها

حاج رحیم قربانی ابنیه سازان مقاوم قربانی
حاج رحیم قربانی

معرفی شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی - مهندس حاج رحیم قربانی

گروه انبوه سازی قربانی از سال ۱۳۷۴ با هدف ساخت مسکن انبوه ، شروع به فعالیت کرده است. این شرکت در تاریخ ۲۹/۸/۹۲ و به شماره ثبت 445497 در تهران – شهر زیبا بصورت رسمی با نام «ابنیه سازان مقاوم قربانی» (سهامی خاص) فعالیت خود را از سر گرفت به طور کلی فعالیت شرکت در زمینه امور پیمانکاری از قبیل ابنیه شامل طراحی، مشاوره، محاسبه نظارت و اجرا در زمینه ساخت و مشارکت در ساخت و ساختمان سازی نوسازی و بازسازی و انبوه سازی انواع اماکن مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بیمارستانی، صنعتی و ساخت مدرسه، انجام کلیه امور خرید، فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.

این گروه عمرانی یکی از بزرگترین فعالان صنعت ساختمان می‌باشد که با پشتوانه‌ی نیروی کار متخصص ایرانی در جهت ترویج انبوه سازی به سبک مدرن و اعمال مشخصات فنی و مقررات ملی ساختمان ، استفاده از تکنولوژی نوین ساخت ، رعایت اصول معماری و شهرسازی ، استفاده‌ی درست از فضاها و کاهش سطح زیر بنا، رعایت اصول زیست محیطی و ارائه الگوهای ‌بینظیر مسکن تاسیس گردیده است. از مهمترین دستاورد های این مجموعه میتوان به ساخت ‌چندین هزار واحد مسکونی با امکانات هتلینگ ، ایجاد رونق اقتصادی و ایجادو افزایش شغل در بخش های مرتبط اشاره کرد. این مجموعه در زمینه‌ی ساخت مجتمع های مسکونی ، تجاری و آماده سازی زمین متمرکز شده است.

معرفی شرکت مهندس روحی

شرکت برادران روحی نزدیک به 33 سال تجربه فعالیت در عرصه ساختمان‌سازی را دارد. جناب آقای پرویز روحی بنیان‌گذار این شرکت، سال 67 در کلان‌شهر تهران فعالیت خود را آغاز نمود. در ادامه با پیوستن برادران روحی از جمله آقای الیاس روحی، اسرافیل روحی و همچنین عباس روحی شرکت جان تازه‌ای گرفت. لازم به ذکر است که در سال‌های فعالیت شرکت انبوه‌سازی برادران روحی مدیران و کارکنان این شرکت در بخش‌های مختلف مسئولیت‌های گوناگونی را پذیرفتند. آنها با تلاش فراوان به‌صورت شبانه‌روزی توانسته‌اند رضایت تمام مشتریان خود را تضمین کنند. باید به شما بگوییم که بیشتر مشتریان این شرکت از خریداران قدیمی ساختمان‌های ساخته شده می‌باشند.

همان‌طور که می‌دانید در سه سال گذشته شاهد رکود اقتصادی مخصوصاً در زمینه املاک بوده‌ایم. باید بدانید نه‌تنها این فشارهای اقتصادی برای برادران روحی تأثیری نداشت بلکه آنها توانسته‌اند در این مدت کم 500 واحد را با بهترین دیزاین و متریال به خریداران محترم تحویل دهند. به مشتریان این شرکت می‌توان به شرکت هواپیمایی تابان، صنایع دفاع، شرکت هواپیمایی ساها و تعاونی کارکنان شهرداری منطقه 5 اشاره کرد. با توجه به نیاز بیش از اندازه جوانان به مسکن و در کل نیاز مردم جامعه به سرپناه شرکت روحی تصمیم به‌عوض کردن زمینه کاری خود داشت. در انتها سال 73 زمینه کاری شرکت از ساخت خانه‌های تک‌واحدی لوکس به انبوه‌سازی مجتمع‌هایی با تعداد واحدهای بالا تغییر پیدا کرد.
لیست نمونه کارهای برادران روحی اگر بخواهیم برای شما لیستی از پروژه‌های برادران روحی را بگوییم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: • ساختمان مینا مجتمع اداری تابان • ساختمان بهروز (مجتمع مسکونی ۱۰۰ واحدی گلدیس) • ساختمان پاسارگاد (مجتمع مسکونی ۱۰۰ واحدی هما) • ساختمان سولماز (مجتمع مسکونی ۱۲۰ واحدی) • مجتمع مسکونی سایه‌روشن (پروژه اداری البرز) • ساختمان سیمرغ (مجتمع ۸۰ واحدی اتحادیه) • ساختمان عقاب (مجتمع ۱۲۰ واحدی میلاد) • برج مسکونی ۱۱۰ واحدی مهتاب • ساختمان مسکونی محسن • ساختمان مسکونی محمد (پروژه عظیم واقع در استان البرز) • کارخانه واقع در شرق تهران • کارخانه واقع در جنوب تهران • کارخانه واقع در احمدآباد

همکاری با بهترین‌ها

هدف اصلی هلدینگ سارای، رقم زدن خاطره‌ی یک معامله‌ی شیرین و سودمند برای شماست. جلب اطمینان و جلب رضایت شما پس از آن، دغدغه‌ی مشاورین مجموعه ماست. این مهم تنها در صورتی حاصل خواهد شد که نام هایی که شما میشنوید، آشنا، پرآوازه و کاملا قابل اعتماد باشند. سارای بهترین شرکت ها و افراد شاخص و به‌نام را برای همکاری و رسیدن به اهدافی که در سر دارد در نظر گرفته، تا هر فردی، با هر شرایطی بتواند با اطمینانی که به این نام های بزرگ پیدا می‌کند، یک معامله شیرین را تجربه کند.

امتیاز خود را وارد کنید!