saray-png-min

هلدینگ املاک سارای

آشنایی با شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی - حاج رحیم قربانی

ویدیو آشنایی با حاج رحیم قربانی

حاج رحیم قربانی

معرفی شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی - مهندس حاج رحیم قربانی

شرکت ابنیه سازان قربانی که یکی از بزرگ‌ترین گروه های ساختمانی کشور محسوب می شود با هدف مشارکت در ساخت طراحی و نظارتی اجرا و … از سال ۱۳۷۲ شروع به فعالیت کرد که با یاری حضرت اهدیت توانسته است با پشتوانه نیروی کار و مهندسین متخصص توانسته است به دستاورد های بی شماری دست پیدا کند .

از دستاورد های به خصوص شرکت ابنیه سازان قربانی توجه به استفاده از تکنولوژی های نوین ساخت و استفاده مناسب از فضاها و کاهش سطح زیربنا و رعایت اصول زیست محیطی با ارائه الگو های مناسب مسکن می باشد . همچنین با گسترش روز افزون فعالیت شرکت ابنیه سازان قربانی با پیشرفت های متوالی طی سال های اخیر به تامین متریال ساختمانی پروژه های خود رو آورده است که معادن سنگ و کارخانه تولید سیمان از جمله آنها می باشد که این نقطه قوت شرکت ابنیه سازان قربانی باعث شده است که سرعت و پیشرفت چشم گیری را در مدت زمان کوتاهی در پروژه های خود داشته باشد .

همکاری با بهترین‌ها

هدف اصلی هلدینگ سارای، رقم زدن خاطره‌ی یک معامله‌ی شیرین و سودمند برای شماست. جلب اطمینان و رضایت شما پس از خرید ،دغدغه‌ی مشاورین مجموعه ماست. این مهم تنها در صورتی حاصل خواهد شد که نام هایی که شما می شنوید، آشنا، پرآوازه و کاملا قابل اعتماد باشند. سارای بهترین شرکت ها و افراد شاخص و به‌نام را برای همکاری و رسیدن به اهدافی که در سر دارد در نظر گرفته، تا هر فردی، با هر شرایطی بتواند با اطمینانی که به این نام های بزرگ پیدا می‌کند، یک معامله شیرین را تجربه کند.

گفتگو کنید

1 نظر

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (2 امتیاز)